Ціннісне ставлення до держави

Це наше і це твоє

Мета: Розширювати знання дітей про природні багатства, народ , історію, ознайомити з цікавими фактами з історії української нації та відомими українцями. Формувати в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко - патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства. Виховувати почуття патріотизму, почуття національної гордості за свою Батьківщину та рідний народ.
Джерело:  http://notebookteach.ucoz.ua/load/storinka_klasnogo_kerivnika/ce_nashe_i_ce_tvoe/4-1-0-47

Та земля мила, де мати народила


Мета: виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, розуміння причетності до історії нашого народу; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, до минувшини і сьогодення рідної України.

Джерело: http://notebookteach.ucoz.ua/load/storinka_dlja_koleg/godina_spilkuvannja_t_azemlja_mila_de_mati_narodila/1-1-0-15

Виховуємо патріотів

Козацькому роду нема переводу


Мета. Ознайомити учнів зі славною сторінкою історії України — козаччиною; розвивати спритність, рух­ливість, відчуття взаємодопомоги; виховувати любов до Батьківщини, бажання стати завжди на її захист.


Мовознавча гра

« Мово  українська,гордосте  моя! »

Мета.       Навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати   розуміння  того,  що  українська  мова  -  наш  скарб,  без  якого  не  може  існувати ні народ, ні Україна,  як держава. Розширювати знання про   красу і багатство української мови.  Пробудити   почуття  національної  гідності.   Розвивати  логічне  і  творче  мислення. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його   традицій,  почуття    поваги  до  всього  свого, українського,   бажання  розмовляти  рідною  мовою.
Джерело: http://notebookteach.ucoz.ua/load/storinka_dlja_koleg/movo_ukrajinska_gordoste_moja_movoznavcha_gra_kokurs_znavciv_ukrajinskoji_movi/1-1-0-24

Виховуємо патріотів

6 грудня - День збройних сил України


Мета: Відзначати День Збройних Сил України, познайомити з історією свята. Розвивати розумові, кмітливість. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар